kuzeyata

BEKİLLİ ÖZEL KUZEYATA ÖĞRENCİ YURDU

Hoşgeldiniz, Welcome, Bienvenue

Denizli'nin şirin bir ilçesi olan,üzüm diyarı Bekilli'de bulunan Pamukkale Üniversitesi Zeynep Şamil Girgin kampüsündeki Meslek Yüksek Okulu öğrencilerimize hizmet verebilmek için kurulan ve yurt olanaklarını bir adım ileri taşımayı hedefleyen Özel Kuzey Ata Yüksek Öğrenim Karma Öğrenci yurdu'muz;Meslek yüksek okulunun tam karşısında okula 50 adım mesafededir.

 

Özel Kuzey Ata Yüksek Öğrenim Karma Öğrenci Yurdu,
03/11/2004 Bakanlar kurulu kararı ve 04/12/2004 tarihli resmi gazetede yayınlanan Milli Eğitim Bakanlığı özel öğrenci yurtları yönetmeliği uygun olarak yapılandırılmış ve bu yönetmelik gereği resmi kurumlarca denetelenmektedir.
Kuzey Ata Yurdu,
bu yönetmeliğe istinaden,giriş çıkış saatleri,güvenlik,temizlik,revir,etüt, sosyal alanlar ve bezeri gibi bir çok uygulamayı hassasiyet ve önemle, tecrübeli güler yüzlü çalışanları ile birlikte siz değerli öğrencilerimize hizmet sunmayı amaç edinmiştir.Bu anlayışla,aile ortamı ve sıcaklığını aratmayacak Kuzey Ata Öğrenci Yurdu'na, sizlerden ilk kez ayrı kalacak çocuklarınızı,gönül rahatlığı ile yerleştirip, güven içerisinde bizlere emanet edebileceğinizi unutmayınız.

Kuzey Ata Öğrenci Yurdu,
giriş-çıkış ,koridor,banyo tuvalet, özel yaşam alanları ve bağlantıları ayrı olmak üzere hem kız hem erkek üniversite öğrencilerine hizmet vermektedir. 3 katlı olan binamızın 1.ve2.katları kız,3.katı erkek öğrencilere ayrılmıştır.yurdumuz öğrencilerimizin özel ihtiyaçlarını giderebilecekleri şekilde dizayn edilmiştir.

Kuzey Ata Öğrenci yurdu, 90 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.2,3 ve 4 kişilik, laminant parke döşemeli odalarımızda, kişisel kullanışlı ve kilitlenebilir dolaplar mevcuttur.
2 ve 3 kişilik odalarımız bazalı yatak,4 kişilik odalarımız ranza sistemidir.banyolarımızda 24 saat sıcak su ile kışı sert geçen Bekilli de kaloriferli sıcak odalarımız siz öğrencilerimizin hizmetindedir.


 


Kuzey Ata Yurdunu tanıyalım

Odalar Yurdumuzda temizlik, konfor ve misafirperverlik kalitesi ön plandadır. Özellikle odalarımıza önem veririz.

Ekibimiz Güler yüzlü personelimiz bizimle kendinizi tamamen evinizdeymiş gibi hissetmeniz için gayret göstermektedir.

Vital sınırsız wireles internet

Servis yurdumuzda neler yapabileceğinizi şimdiden görebilmeniz için sayfamızın Servis bölümünde ki bilgi ve randevular kısmından faydalanabilirsiniz.

Hakkımızda

YURDUMUZ Özel Kuzey Ata Yüksek Öğrenim Karma Öğrenci Yurdu'nda Sizde misafirimiz olun, dostumuz olarak mezun olun Rezervasyon-Hattımız Yurdumuzda yer ayırtmak için bizi her an arayabilirsiniz. Numaramız:0 258 791 21 50

Mutfak Bütün yemeklerimiz en taze malzemelerle hazırlanmakta ve büyük bir sevgiyle yaratılmaktadır. Yemeklerimiz enfes lezzete sahip. Bırakın ağzınızda eriyip gitsin.

Vital sınırsız wireles internet

Servis yurdumuzda neler yapabileceğinizi şimdiden görebilmeniz için sayfamızın Servis bölümünde ki bilgi ve randevular kısmından faydalanabilirsiniz.

Ziyaretçi Defteri Web sitemize geldiğiniz için teşekkür ederiz! Görüşlerinizi ziyaretçi defterimize yazmanız bizi mutlu eder!

Site Haritası Sitemapimiz kuzey ata nın genel bilgilerine çabuk ulaşmanızı sağlar.

Son değişiklik

01 Eylül 2013 Pazar günü, saat 19:55:50 de.

Bugünkü erişimler: 1 - toplam: 184.

ÖZEL KUZEY ATA YÜKSEK ÖĞRENİM KARMA ÖĞRENCİ YURDU